Blog

 

KALICI MAKYAJ      

KIL TEKNİĞİ, İSKELET KAŞ SİSTEMİ   

Çizimler makina ile akapunktur iğneleri kullanarak yapılır.Bu teknikle kıl çizimleri kuruk bölümüne dogru birbirine yakın çizimler yapılarak yogun bir kıl atışı sağlanır.Teknik olarak başlangıçlar seyrek orta ve kuyruk bölümüne doğru yogunluk görülür.

 

 

 KALICI MAKYAJ                       

 EYELENER

Eyelener uygulaması çogu bayan iş yoğunluğu yada sabah çok erken saatlerde işe gitmek için erken kalkan ve gözüne eyelener çekmeye fırsatı olmayan yada eyelener çekemeyen bayanların işini kolaylaştıran sistemdir.Kalıcılığı cilt durumu dış etkenler ile ortalama 1 yıl ile 4 yıla kadar sürmektedir.

 

KALICI MAKYAJ

DUDAK DOLGU,KONTÜRLEME

Bu sistemde genellikle dudak şekil bozuklukları çok ince dudakları olan bayanların sıklıkla tercih ettikleri sistemdir.

Kullanımı 1 yıla kadardır nedeni dudagın ıslak yapıda olmasıdır.

 

 

KALICI MAKYAJ

ALLIK UYGULAMASI

Bu uygulamada yanaklara burun a alın a çok rahatlıkla uygulanabilir.Yanakların biraz kızarsın pembeleşsin diyen bayanların tercihleri arasındadır.

 

KİMYASAL PEELİNG

Kimyasal peeling meyve asitlerinden elde edilmiş özel ürünlerdir.Kişinin cildinin ihtiyacına göre uygulama seçilir.Genellikle cildi yenilemek,akne,sivilce,leke,kırışık problemi görülen kişilerde uygulama yapılır.En çok uygulama alanımız akneli ve lekeli ciltlerdir.

Kinyasal gelenllikle kışın tavsiye ettiğimiz bir sistemdir,çünkü kişinin güneşe maruz kalmasını istemiyoruz.

Genellikle 6 uygulama şeklinde 10 günlük aralar ile yapılır,ev kullanım ürünleri ile de desteklenir.

Uygulama yapılan kişilerde sonuçlar olumlu olarak gözlenmektedir.

 

 

KALICI MAKYAJ

3D,3A MİCROBLADİNG SİSTEM

3 Boyutlu kıl çizimleri yaparak kıl efekti verilen çizimdir.Çizimler Ana.Ara,Ayva kıl çizimi diyede adlandırabiliriz,gerek görüldügünde 2 renk uygulaması da yapılabilir.

Daha ince kıl çizimleri oldugu için ömrüde cildin yağlılık,kuruluk,havuz,deniz sauna gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir,kalıcılığı en fazla 1 yıldır.

 

3D,3A MİCROBLADİNG OMRE UYGULAMASI

Bu sistemde uygulama ana,ara,ayva tüy efektleri atılır,eksta dolgunluk vermek istediğimiz alana dolgulama yapılır,bu uygulamada cilt yapısı havuz,deniz,sauna vb.etkenler ile kullanımı 1 yıla yakındır.

 

KALICI MAKYAJ

 DOLGU SİSTEM,PUDRALAMA,KADİFE KAŞ

Bu sistemde kaş dolgulama seri bir şekilde iğne hareketleri ile derinin epidermis tabakasında calısılır.

Pudralama,dolgu kaş,kadife kaş kıl tekniği çizimine göre kişilerde kalıcılığı 1 yıldan fazla kalmaktadır,en çok tercih edilen sistemdir.

 

İPEK KİRPİK

günlük yaşantıda bayanlar güzelliğinden ödün vermezler,kirpiklerin dökülmesinden yada azlığından söz ederler bizde buna karşılık ipek kirpik vizyon kirpik uygulamalarını önermekteyiz.

Uygulama tek tek kirpiklere uygulanır,3D,6D seçenekleri ile değişkenlik gösterir.

Aylık yada 3 haftalık bakımlar ile 1 yıla kadar kullanımlık sağlar.